Online marketing

Online marketing obsahuje mnoho různých nástrojů a způsobů jak se zviditelnit, navýšit prodeje nebo návštěvnosti. Málo kdo s těmito nástroji a možnostmi něco dělá.

Napište mi a probereme jaké nástroje použít pro Vaše účely, určíme si cíle a podmínky. Pak už vše správně nastavím a budu ladit pro nejlepší výsledek. Marketing je běh na dlouho trať, výsledky se ale vždy dostaví. Využívejte potenciál online marketingu naplno.

SEO

PPC

Propagace

Online marketing

Online marketing je jako obrovská, samostatná divize marketingu. Zahrnuje placené reklamy, sociální sítě, emailing, věrnostní programy a další možnosti, jak zviditelnit co potřebujete. S kreativní myšlenkou se dá opravdu vyhrát. Spolu dosáhneme požadovaných výsledků.

Propagace

Pusťme se do propagace Vašich stránek, produktů nebo služeb. Použití vhodných nástrojů a kanálů je stejně důležité jako forma komunikace. Na základě Vašich požadavků a cílů se můžeme pustit do spolupráce. Výsledky Vám budu reportovat a seznamovat Vás s důležitými body co se daří a jaké jsou potřeba udělat úpravy. Udělám vše pro to, aby propagace byla úspěšná.

Placená reklama

PPC kampaně jsou placená reklama na různých kanálech. Google, Seznam, sociální sítě. Naplánujeme spolu strategii, kterou se vydat. Vybereme správné kanály, na kterých nastavím a budu spravovat placené reklamy. Zvýšení návštěvnosti stránek, zvýšení prodeje nebo podpora nové kampaně, využijte potenciál placené reklamy.