Něco málo o mně.

O mně

Jmenuji se Tomáš Racek. Užívám si práci v oboru, ve kterém se pohybuji už více než 6 let a stále mě baví. Zaměřuji se na marketing a PR dnešního světa. V soukromém životě jsem fanoušek sportu, rád cestuji a učím se novým věcem.

Zkušenosti

Poslednímu zaměstnání jako manažer marketingu, předcházelo pár osobních projektů a první zaměstnaní, ve kterém jsem s marketingem začal. Můj profesní život se v točí celý kolem marketingu. Stále sbírám cenné zkušenosti a snažím se je využívat správně.

Naučte se ovládat digitální svět

školení

Sociální sítě

Naučte se ovládat sociální sítě. Projdeme si je všechny. Projdeme si základy a ukážeme si pravidla, komunikaci a reklamu na vybraných sítích.
školení

Facebook

Ovládejte Facebook na profesionální úrovni. Ukážeme si jak na reklamu, jaký obsah a jakou komunikaci volit. Projdeme spolu Vaše dotazy a stránky.
školení

Online

Máte stránku nebo e-shop? Chcete se naučit jak je zefektivnit? Naučíme se zásady webových prezentací a e-comerce. Ukážeme si různé digitální nástroje.

Co o mně říkají

Luká Krása
LK BAITS
Jsem mile překvapen profesionálním přístupem Tomáše Racka, který nám proškolil zaměstnance v oblasti marketingu a sociálních sítí. Jeho školení bych všem určitě doporučil.
Radim Boukal
Boukal s.r.o.
Aktivní, pozitivní přístup k práci a plnění úkolů. Tomáš má vlastní názor na věc, dobré, mladistvé nápady v souladu se současnými trendy a požadavky internetových obchodů, on-line marketingu, komunikace se zákazníky a propagace. Neustále se ve svém oboru vzdělává a zlepšuje, jeho práce je zároveň jeho zálibou.
Jan Hawelka
Lagarto Café
Nespoutaný kreativec s velkou chutí do života a pozitivním nadhledem, který se nebojí říct nebo prosadit svůj názor, i když je to proti všem. S vnější podporou má tah na branku od začátku do konce, nebojí se překážek. Problémy řeší nikoliv je vytváří.
Petr Hudeček
Ambitions.cz

Google Digitální garáž

Získejte nové dovednosti pro digitální svět. Rozvíjejte svou kariéru nebo podnikání vlastním tempem pomocí flexibilních personalizovaných výukových kurzů, které posílí vaši sebedůvěru a pomohou vám uspět.

  • Objevte nové nástroje, které dovedou vaše podnikání k úspěchu.
  • Naučte se u pohovorů vyniknout.
  • Připravte se na svou vysněnou kariéru.